Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN15010-GL
Indeks: T-XLN15010-GL
EAN: 817050920147
Marka: B&K PRECISION
Waga: 12.3 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN15010-GL
Zasilacz laboratoryjny programowalny 5–150V / 10,4A, 1,56kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN15010-GL to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 1,56kW. Zakres napięcia wyjściowego wynosi od 5V do 150V DC, natomiast prąd wyjściowy mieści się w przedziale od 0,04A do 10,4A. Urządzenie oferuje rozdzielczość napięcia wyjściowego na poziomie 10mV oraz rozdzielczość prądu wyjściowego wynoszącą 1mA.
Stabilizacja napięcia wynosi ≤0,05%+ 75mV, a stabilizacja prądu osiąga wartość ≤0,1%+ 30mA. Tętnienia i szumy dla napięcia regulowanego są ograniczone do ≤10mVrms oraz ≤100mVpp. Zasilacz wyposażony jest w zabezpieczenia: nadprądowe OCP, przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP oraz przed przegrzaniem OTP. Posiada również funkcję pracy równoległej w trybie master/slave.
Konstrukcja urządzenia obejmuje wyświetlacz LCD oraz zestaw interfejsów komunikacyjnych: analogowy, GPIB, LAN, RS485 i USB. Sprzęt jest kompatybilny z oprogramowaniem LabVIEW. Wymiary obudowy wynoszą 420x44,2x460mm, a zasilanie sieciowe wspiera zakres 100–240V AC. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający, uchwyt montażowy.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN15010-GL
Moc maksymalna
1,56kW
Napięcie wyjściowe
5...150V DC
Prąd wyjściowy
0,04...10,4A
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
10mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Stabilizacja napięcia
≤0,05%+ 75mV
Stabilizacja prądu
≤0,1%+ 30mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤100mVpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary
420x44,2x460mm