Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN15010
Indeks: T-XLN15010
EAN: 817050920116
Marka: B&K PRECISION
Waga: 12.3 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN15010
Zasilacz laboratoryjny programowalny 5–150V DC, 0,04–10,4A, moc 1,56kW
Ten jednokanałowy zasilacz laboratoryjny oferuje zakres napięcia wyjściowego od 5 do 150V DC oraz prąd wyjściowy w przedziale od 0,04 do 10,4A. Urządzenie osiąga moc maksymalną 1,56kW, zapewniając rozdzielczość ustawień na poziomie 10mV dla napięcia oraz 1mA dla prądu. Parametry stabilizacji napięcia wynoszą ≤0,05% + 75mV, natomiast stabilizacja prądu osiąga wartość ≤0,1% + 30mA.
Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą wyświetlacza LCD oraz interfejsów analogowego, RS485 i USB. Oprogramowanie zapewnia kompatybilność z systemem LabVIEW, co ułatwia integrację z systemami pomiarowymi. Urządzenie o wymiarach 420x44,2x460mm jest przystosowane do pracy przy napięciu zasilania od 100 do 240V AC. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający, uchwyt montażowy.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN15010
Moc maksymalna
1,56kW
Napięcie wyjściowe
5...150V DC
Prąd wyjściowy
0,04...10,4A
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
10mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Stabilizacja napięcia
≤0,05%+ 75mV
Stabilizacja prądu
≤0,1%+ 30mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤100mVpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary
420x44,2x460mm