Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN10014-GL
Indeks: T-XLN10014-GL
EAN: 817050920086
Marka: B&K PRECISION
Waga: 12.8 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN10014-GL
Zasilacz laboratoryjny programowalny 100V DC / 14,4A, moc 1,44kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN10014-GL to jednokanałowe urządzenie o maksymalnej mocy wyjściowej 1,44kW. Jednostka dostarcza napięcie wyjściowe do 100V DC oraz prąd do 14,4A, oferując przy tym rozdzielczość ustawień na poziomie 2,5mV dla napięcia oraz 1mA dla prądu. Stabilizacja napięcia wynosi ≤0,05%+ 25mV, natomiast stabilizacja prądu osiąga wartość ≤0,05%+ 6mA. Urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem tętnień i szumów, wynoszącym ≤8mVrms oraz ≤80mVpp.
Obudowa o wymiarach 420x43,6x432mm zasilana jest napięciem z zakresu 100...240V AC. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający, uchwyt montażowy.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN10014-GL
Moc maksymalna
1,44kW
Napięcie wyjściowe
100V DC
Prąd wyjściowy
14,4A
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
2,5mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Stabilizacja napięcia
≤0,05%+ 25mV
Stabilizacja prądu
≤0,05%+ 6mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤80mVpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej i szeregowej
Wymiary
420x43,6x432mm