Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN10014
Indeks: T-XLN10014
EAN: 817050920048
Marka: B&K PRECISION
Waga: 12.3 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN10014
Zasilacz laboratoryjny programowalny 100V DC / 14,4A
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN10014 to jednokanałowe urządzenie programowalne o mocy maksymalnej 1,44kW. Jednostka dostarcza napięcie wyjściowe 100V DC oraz prąd wyjściowy 14,4A. Urządzenie charakteryzuje się rozdzielczością napięcia na poziomie 2,5mV oraz rozdzielczością prądu wynoszącą 1mA, przy stabilizacji napięcia ≤0,05%+ 25mV oraz stabilizacji prądu ≤0,05%+ 6mA. Tętnienia i szumy dla napięcia regulowanego wynoszą ≤8mVrms oraz ≤80mVpp.
Wymiary obudowy wynoszą 420x43,6x432mm, a zasilanie przyjmowane jest w zakresie 100–240V AC. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający, uchwyt montażowy.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN10014
Cechy
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
1,44kW
Napięcie wyjściowe
100V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
14,4A
Producent
B&K PRECISION
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
2,5mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Seria producenta
XLN
Stabilizacja napięcia
≤0,05%+ 25mV
Stabilizacja prądu
≤0,05%+ 6mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤80mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej i szeregowej
Wymiary
420x43,6x432mm