Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION PVS60085MR
Indeks: T-PVS60085MR
EAN: 817050916089
Marka: B&K PRECISION
Waga: 19.1 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION PVS60085MR
Zasilacz laboratoryjny 600V DC / 8,5A, 3kW, programowalny
PVS60085MR to jednokanałowy, programowalny zasilacz laboratoryjny o mocy maksymalnej 3kW. Urządzenie dostarcza napięcie wyjściowe do 600V DC przy natężeniu prądu do 8,5A. Zasilacz charakteryzuje się rozdzielczością ustawień napięcia na poziomie 10mV oraz prądu 0,2mA. Konstrukcja zapewnia funkcjonowanie wielozakresowe, umożliwiając osiągnięcie pełnej mocy znamionowej w szerokim zakresie parametrów wyjściowych.
Zasilacz wspiera tryb pracy master/slave, co pozwala na łączenie jednostek w układzie równoległym. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 420x88x532mm, a zasilanie sieciowe mieści się w zakresie 190-253V AC. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION PVS60085MR
Cechy
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
3kW
Napięcie wyjściowe
600V DC
Napięcie zasilania
190...253V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
8,5A
Producent
B&K PRECISION
Rodzaj użytego wyświetlacza
VFD
Rodzaj zasilacza
wielozakresowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
10mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,2mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤500mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary
420x88x532mm