Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION HPS20K800-400V
Indeks: T-HPS20K800-400V
Marka: B&K PRECISION
Waga: 44 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION HPS20K800-400V
Zasilacz laboratoryjny 0–800V / 0–25A, moc 20kW
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION HPS20K800-400V to jednokanałowy, programowalny model dużej mocy o maksymalnej wydajności 20kW. Urządzenie dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–800V oraz prąd wyjściowy w zakresie 0–25A. Rozdzielczość nastaw wynosi 0,1V dla napięcia oraz 1mA dla prądu, a parametry tętnień i szumów ograniczono do maksymalnie 150mVrms oraz 350mVpp. Zasilacz jest przystosowany do zasilania trójfazowego w zakresie 3 x 360–440V AC.
Konstrukcja o wymiarach 482x132,5x614,7mm jest zgodna z normami EN 61010 oraz EN 61326 i pracuje w temperaturze od 0 do 50°C. W zestawie znajduje się certyfikat kalibracji producenta. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION HPS20K800-400V
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Interfejs
RS232
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
20kW
Napięcie wyjściowe
0...800V
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 360...440V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Panel dotykowy
tak
Prąd wyjściowy
0...25A
Producent
B&K PRECISION
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 5"
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
0,1V
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Seria producenta
HPS
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤350mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary
482x132,5x614,7mm