Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION HPS20K1500-400V
Indeks: T-HPS20K1500-400V
Marka: B&K PRECISION
Waga: 44 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION HPS20K1500-400V
Zasilacz laboratoryjny 20kW, 0–1,5kV / 13,4A, jednokanałowy
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION HPS20K1500-400V to programowalne urządzenie jednokanałowe dużej mocy, dostarczające napięcie wyjściowe w zakresie 0–1,5kV oraz prąd do 13,4A przy mocy maksymalnej 20kW. Układ zasilany jest trójfazowo napięciem w przedziale 360–440V AC. Urządzenie charakteryzuje się rozdzielczością napięcia wyjściowego na poziomie 0,1V oraz rozdzielczością prądu wynoszącą 1mA, przy tętnieniach i szumach napięcia nieprzekraczających 200mVrms lub 900mVpp.
Sprzęt posiada funkcje automatycznej kontroli wentylatora oraz tryb master/slave, umożliwiający pracę równoległą wielu jednostek. Wymiary obudowy wynoszą 482x132,5x614,7mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale 0–50°C. Zgodność z normami EN 61010 i EN 61326 potwierdza jakość wykonania. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION HPS20K1500-400V
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Interfejs
RS232
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
20kW
Napięcie wyjściowe
0...1,5kV
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 360...440V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Panel dotykowy
tak
Prąd wyjściowy
0...13,4A
Producent
B&K PRECISION
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 5"
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
0,1V
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Seria producenta
HPS
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤900mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary
482x132,5x614,7mm