Indeks: T-TAPRV13-500/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy ALGODUE TAPRV13-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż na panelu lub na szynie DIN. Element jest przystosowany do szyny prądowej o wymiarach 80mm x 80mm. Temperatura pracy urządzenia mieści się w przedziale od -25°C do 50°C.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 144mm x 145mm x 32mm. Masa całkowita przekładnika wynosi 0,3kg.
Tagi: Przekładnik: prądowy ALGODUE TAPRV13-500/5A
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
80mmx80mm
Symbol producenta
Temperatura pracy
-25...50°C
Wymiary (a x b x c)
144x145x32mm