Indeks: T-TAPRV12-600/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy ALGODUE TAPRV12-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 dla obciążenia znamionowego do 2,5VA oraz 1 dla obciążenia do 5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż na panelu lub na szynie DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy z szyną prądową o wymiarach 50mm x 80mm. Temperatura pracy przekładnika mieści się w zakresie od -25°C do 50°C.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 114mm x 145mm x 32mm. Masa produktu wynosi 0,3kg.
Tagi: Przekładnik: prądowy ALGODUE TAPRV12-600/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx80mm
Symbol producenta
Temperatura pracy
-25...50°C
Wymiary (a x b x c)
114x145x32mm