Indeks: T-TAPRV12-250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy ALGODUE TAPRV12-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy ALGODUE TAPRV12-250/5A służy do przekształcania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 250A na bezpieczny prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasa 1 przy obciążeniu do 3VA.
Element przeznaczony jest do montażu na panelu lub na szynie DIN. Konstrukcja przystosowana jest do obsługi szyny prądowej o wymiarach 50mm x 80mm. Urządzenie zachowuje parametry pracy w temperaturze otoczenia od -25°C do 50°C. Fizyczne wymiary obudowy przekładnika wynoszą 114mm x 145mm x 32mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy ALGODUE TAPRV12-250/5A
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx80mm
Symbol producenta
Temperatura pracy
-25...50°C
Wymiary (a x b x c)
114x145x32mm