Indeks: T-3M-1350F-1-15
Marka: 3M
Waga: 0.095 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna 3M 1350F-1
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna 3M 1350F-1-15
Taśma elektroizolacyjna z poliestru, szerokość 15mm, długość 66m
Taśma elektroizolacyjna 3M 1350F-1-15 wykonana jest z nośnika poliestrowego pokrytego klejem akrylowym. Materiał charakteryzuje się grubością 0,063 mm oraz wydłużeniem przy zrywaniu wynoszącym 100%. Żółta taśma zapewnia wytrzymałość dielektryczną na poziomie 5,5 kV oraz rezystancję izolacji minimum 1 TΩ.
Taśma przeznaczona jest do izolacji elektrycznej oraz izolowania uzwojeń. Szerokość taśmy wynosi 15 mm, a jej całkowita długość na rolce to 66 m.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna 3M 1350F-1
Cechy
Długość
66m
Grubość
0,063mm
Klasa palności
UL510
Kolor
żółty
Materiał nośnika
poliester
Odporność na
większość rozpuszczalników
Producent
3M
Przyczepność do stali
3,3N/cm
Rezystancja izolacji min.
1TΩ
Rodzaj kleju
akrylowy
Szerokość
15mm
Typ taśmy
elektroizolacyjna
Właściwości taśm
możliwość nadruku
Wydłużenie przy zrywaniu
100%
Wytrzymałość dielektryczna
5,5kV
Wytrzymałość temperaturowa
130°C